Chcieliśmy Wszystkim i Każdemu z osobna serdecznie podziękować za sezon 2016. Poznaliśmy w tym roku bardzo wiele osób, które odwiedziły nas po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że te wakacje były udane i wyjeżdżaliście od nas z uśmiechami na twarzach :)

Z naszej strony dokładaliśmy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, a problemy które czasami się pojawiały - były szybko rozwiązywane.
W przyszłym roku znów zajdzie u nas kilka istotnych zmian (nowy budynek sanitarny w środkowej części pola i kilka innych rzeczy o których będziemy informować na bieżąco).

Chcieliśmy także podziękować osobom, które niezmiennie odwiedzają Łęg co roku. Dzięki Wam to miejsce ma taki urok!
Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Z pozdrowieniami:

 

 Ekipa Camping Łęg

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon (cały rok, właściciel) : + 48 507 337 019

Telefon (czynny tylko w sezonie, recepcja pola):+ 48 698 508 119

mail: campingleg@gmail.com

ul. Nowotarska

34-435 Frydman