Camping Łęg położony jest nad piękną, górską rzeką Białką, nieopodal jej ujścia do Zalewu Czorsztyńskiego, u podnóża Pienin.

Niepowtarzalny klimat tego miejsca tworzą górskie krajobrazy i powietrze, piękne dorodne drzewa oraz ludzie, którzy tutaj przyjeżdżają od wielu lat.

 

W każdym kolejnym roku staramy się unowocześniać nasz camping, tak, aby Państwa pobyt był udany.

 

W 2016 roku powstał nowy budynek gastronomiczno-recepcyjny z zadaszonym miejscem, w którym można spędzić czas w deszczowe dni, zjeść ciepłe dania, napić się dobrej kawy i zimnego piwa oraz obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe. Do dyspozycji gości oddano duży, świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci (2 zjeżdżalnie, huśtawki, 2 domki oraz nadziemne przejście), dużą piaskownicę, pełnowymiarowe boisko do plażowej piłki siatkowej. Toalety zostały całkowicie zmodernizowane. Do dyspozycji gości oddaliśmy 8 toalet, 4 prysznice, 5 umywalni, stanowisko mycia naczyń oraz 2 punkty poboru wody. Na campingu znajduje się miejsce do zrzutu nieczystości oraz wody szarej z przyczep oraz camperów.

Na miejscu można zjeść podstawowe dania (m.in. zapiekanki, frytki, hot-dogi) oraz zakupić napoje, słodycze, chipsy, piwo, artykuły higieniczne itp. Codziennie do godziny 14 można zamówić pełnowartościowe obiady (zupy, drugie dania, ryby, pierogi, sałatki etc.), które dowozimy z Restauracji "Tajemniczy Ogród***"

Istnieje również możliwość zamówienia pieczywa, które codziennie dowożone jest z pobliskiej piekarni.
Prowadzimy również sprzedaż drewna suchego, bukowego na ognisko lub grilla.

W roku 2017 przygotowaliśmy dla Państwa:

- Wypożyczalnię rowerów (dysponujemy kilkunastoma rowerami - dla dorosłych oraz dzieci) - cennik
- Sieć Wifi (na 1400m2 Campingu dostępna jest sieć o przepustowości 50 mbps),
- Utwardzone drogi na całej powierzchni campingu, 
- Wypożyczalnia namiotów,
- Wypożyczalnia kijków do nordic-walkingu,
- W środkowej części campingu dostępne toalety: damskie oraz męskie wraz z umywalkami.
- Gorąca woda pod prysznicami DOSTĘPNA 24 GODZINY NA DOBĘ - kotłownia została gruntownie zmodernizowana, tak aby każda osoba mogła skorzystać z prysznica z ciepłą wodą o dowolnej porze dnia,
- Monitorowana większa część campingu,
- Altany, w których można spędzić czas przy ognisku czy grillu.

 

Niestety przez opieszałość instytucji Państwowych oraz nieterminowe wywiązywanie się z umów nie uda się nam udostępnić prądu na całym terenie campingu w obecnym sezonie. Prąd dostępny jest w 3 punktach (w każdym po kilka - kilkanaście miejsc podłączeniowych) na ograniczonym obszarze campingu. Ostatni punkt podłączenia do prądu znajduje się w odległości 100m od recepcji. Maksymalne obciążenie gniazda to około 600 Watt (bezpiecznik 3A). Jednocześnie informujemy, że w recepcji istnieje możliwość pozostawienia wszelakich urządzeń, które wymagają ładowania (powerbanki, smartphony, tablety, laptopy etc.) Dodatkowo na zadaszonym tarasie obok recepcji znajduje się miejsce, w którym można zagotować wodę, przyrządzić i spożyć posiłki. Usługi te są bezpłatne dla naszych Gości. Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Państwu w odwiedzeniu Łęgu! 

 

Bliskość rzeki Białki i Jeziora Czorsztyńskiego daje wspaniałe możliwości do wędkowania, uprawiania kajakarstwa, windserfingu, a zwłaszcza do wypoczynku na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku.

 

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc pod przyczepy lub namioty ze względu na powierzchnię campingu (prawie 9 hektarów). Wystarczy do nas przyjechać - miejsce się na pewno dla Państwa znajdzie.

 

Serdecznie Zapraszamy! :)

 

Polub nas na facebooku! 

fb

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Wypożyczalnia rowerów, namiotów, kijków
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon: 507 337 019
polenamiotowe@op.pl

ul. Nowotarska

34-435 Frydman