W końcu po 2 latach perypetii mamy gotowy transformator, który pozwoli nam i Państwu korzystać z możliwości podłączenia do prądu na całej powierzchni campingu ;) 

Dodatkowo oświetlimy drogi, tak aby Państwo mogli bezpiecznie po zmroku poruszać się po campingu.
Plac zabaw również zostanie oświetlony.
Dodatkowo powstanie oddzielna kuchnia, w której będzie można ugotować posiłki oraz je spożyć ;)

Budowa nowego budynku sanitarnego - wciąż czekamy na decyzję i uchwalenie nowego planu zagospodarowania. Niestety decyzje urzędników wciąż się przedłużają. Jeżeli plan zostanie uchwalony odpowiednio wcześniej - na pewno taki budynek powstanie ;) Liczymy na to! 

Jeżeli sprawy się skomplikują, powstaną na pewno dodatkowe 4 prysznice - zatem podwoimy ich ilość, która będzie wynosić 8. W środkowej części campingu znajdą się toalety - męskie, damskie oraz umywalnie i punkt poboru wody. 

Planujemy jeszcze kilka innych inwestycji, które pozwolą Państwu jeszcze przyjemniej spędzać czas na Łęgu. Ale przekażemy je w późniejszym terminie

Bo tutaj jest wyjątkowo...

Camping Łęg, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego. Camping leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Do przejścia granicznego ze Słowacją jest 10km, słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, a szlak na Turbacz - 3km. Okoliczne lasy obfitują w grzyby, a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza. Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Dlaczego my?

  • 9 Hektarów Powierzchni
  • Duży Plac Zabaw dla Dzieci
  • Nowe Sanitariaty
  • Konkurencyjne ceny
  • Wyjątkowa Atmosfera
  • Stary las
  • Położony nad rzeką Białką i Jeziorem Czorsztyńskim
  • Sieć Wifi
facebookgoogle+

Zapraszamy do naszego Pensjonatu i Restauracji Tajemniczy Ogród*** we Frydmanie! 

 

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE!

CAMPING ŁĘG

Telefon (cały rok, właściciel) : + 48 507 337 019

Telefon (czynny tylko w sezonie, recepcja pola):+ 48 698 508 119

mail: campingleg@gmail.com

ul. Nowotarska

34-435 Frydman